Series
Ratings
20
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Mrs. AmericaRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Friends Season 6Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.5