Movies
Ratings
355
TunnelRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
BabeRated ★ 3.5
CubeRated ★ 3.5
CasperRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.5
French KissRated ★ 3.0
Three… ExtremesRated ★ 2.0
He Was CoolRated ★ 1.5
WimbledonRated ★ 3.0
NanaRated ★ 3.0
Just MarriedRated ★ 3.5
All for LoveRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 3.5
Wrath of the TitansRated ★ 3.5