Titles you rated
Exodus: Gods and KingsRated ★ 0.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty GaloreRated ★ 3.0
LovelaceRated ★ 1.5
Safe HavenRated ★ 4.5
Mr. Housewife: Quiz KingRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.0
Superhero MovieRated ★ 1.5
BeanRated ★ 4.0
Another FamilyRated ★ 2.0
Happy Feet TwoRated ★ 4.0
The HuntressesRated ★ 0.5- PapaRated ★ 2.5
I Love You Phillip MorrisRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 3.5
Born To SingRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 2.5