Movies
Ratings
227
The Hot ChickRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Queen MargotRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Big MatchRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
London Has FallenRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 4.0
CheatersRated ★ 0.5
A Man and a WomanRated ★ 3.0
Another 9 1/2 WeeksRated ★ 0.5