Series
Ratings
24
Criminal MindsRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
LostRated ★ 2.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Once Upon a TimeRated ★ 2.0
Once Upon a TimeRated ★ 1.0- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 1.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 1.0
Criminal MindsRated ★ 2.5
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
Orphan BlackRated ★ 3.0
Orphan BlackRated ★ 3.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 2.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0