Movies
Ratings
524
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0
Jealousy Is My Middle NameRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.5
PunchRated ★ 2.5
Tasha Tudor: A Still Water StoryRated ★ 3.5
Midnight Diner 2Rated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Another ChildRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
YouthRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.0