Titles you rated
Land of the LustrousRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 3.5
The Prince of TennisRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5- 나루토 5기Rated ★ 4.0
- 나루토 4기Rated ★ 4.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 3.5- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 4.0