Series
Ratings
119- Match Made in HeavenRated ★ 4.0
- Typhoon In That SummerRated ★ 2.5
3 Leaf CloverRated ★ 3.0
Wedding DressRated ★ 4.0
Blade ManRated ★ 1.0
Let's Go to the BeachRated ★ 2.5- Marrying A MillionaireRated ★ 3.5
Shining RomanceRated ★ 3.5
Mother's GardenRated ★ 3.0
Love in Your BosomRated ★ 5.0
Angel's RevengeRated ★ 3.0- School 2Rated ★ 4.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 4.5- You and IRated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 5.0- Hello, God!Rated ★ 4.5
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 5.0
Delicious ProposalRated ★ 5.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 2.5
TazzaRated ★ 3.0