Titles you rated
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 2.5
Ip ManRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
The CobblerRated ★ 2.5
InsurgentRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 3.5
The Royal TailorRated ★ 2.5
Nanny McPheeRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.5
ChappieRated ★ 3.0