Titles you rated
InterstellarRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 2.5
Slow VideoRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
The Expendables 3Rated ★ 3.0
The GiverRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 3.0
SawRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 2.5
Lone SurvivorRated ★ 3.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 2.0
BrokenRated ★ 3.5
The Lone RangerRated ★ 3.0