Movies
Ratings
42
The Divine MoveRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
CommitmentRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 2.5
HopeRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.0
InsidiousRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 2.5
The PianoRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 2.0
Old PartnerRated ★ 1.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 2.5
I Am LegendRated ★ 2.0