Movies
Ratings
134
Escape PlanRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
GoneRated ★ 4.0
Don't Cry, MommyRated ★ 2.5
TraffickersRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Private EyeRated ★ 4.0
The RecipeRated ★ 2.5
The TargetRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
HostageRated ★ 4.0
Two Weddings And a FuneralRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0