Series
Ratings
27- Toy SoldiersRated ★ 5.0
- Yona of the DawnRated ★ 1.0
Mr. OsomatsuRated ★ 1.0
MisfitsRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
- Men on a MissionRated ★ 4.0
- DEATH NOTERated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0