Movies
Ratings
198
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
MementoRated ★ 1.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0