Titles you rated
- Men on a MissionRated ★ 0.5
One Punch ManRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- BakumanRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 2.0
Vampire ProsecutorRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Waiting for LoveRated ★ 0.5
Empress KiRated ★ 0.5