Series
Ratings
112
Alone in LoveRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
5th RepublicRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
Hikaru no GoRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 3.0
Dragon BallRated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.5
2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Science Ninja Team GatchamanRated ★ 3.0
Demetan Croaker, The Boy FrogRated ★ 3.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 3.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.0- Eyes of DawnRated ★ 3.5