Titles you rated
The MatchRated ★ 4.5
Happy HourRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Mission: CrossRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
A Story of YonosukeRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5