Series
Ratings
82
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
EricRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
House of NinjasRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Tulsa King Season 1Rated ★ 3.5
PlutoRated ★ 4.5
SANCTUARYRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
The JournalistRated ★ 4.0