Titles you rated
Dead SetRated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 3.5
Chicago TypewriterRated ★ 3.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 2.5
Paradise RanchRated ★ 1.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 2.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5- New NonstopRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5