Movies
Ratings
83
AnastasiaRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0