Movies
Ratings
143
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 0.5
The Banshees of InisherinRated ★ 3.5
A Serious ManRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.0
On the LineRated ★ 3.0