Titles you rated
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 1.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0