Series
Ratings
325 Crime Scene ZeroRated ★ 4.5 Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
 LIAR GAMERated ★ 3.5 LIAR GAMERated ★ 3.5
 Chainsaw ManRated ★ 3.0 Chainsaw ManRated ★ 3.0
 Missing: The Other Side 2Rated ★ 3.5 Missing: The Other Side 2Rated ★ 3.5
 Bonappetit Your MajestyRated ★ 0.5 Bonappetit Your MajestyRated ★ 0.5
 Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 3.5 Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 3.5
 There's No Freaking Way I'll Be Your Lover! Unless…Rated ★ 3.0 There's No Freaking Way I'll Be Your Lover! Unless…Rated ★ 3.0
 Korean Food War 2Rated ★ 4.0 Korean Food War 2Rated ★ 4.0
 Korean Food War 1Rated ★ 4.0 Korean Food War 1Rated ★ 4.0
 Sailor Moon SRated ★ 4.5 Sailor Moon SRated ★ 4.5
 Sailor Moon RRated ★ 4.0 Sailor Moon RRated ★ 4.0
 Revue StarlightRated ★ 4.5 Revue StarlightRated ★ 4.5
 The L WordRated ★ 3.5 The L WordRated ★ 3.5
 Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0 Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
- ToGetHerRated ★ 1.0
 The Ultimatum: Queer Love Season 2Rated ★ 3.0 The Ultimatum: Queer Love Season 2Rated ★ 3.0
 The Ultimatum: Queer Love Season 1Rated ★ 2.0 The Ultimatum: Queer Love Season 1Rated ★ 2.0
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
 Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 0.5 Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 0.5
 Tastefully YoursRated ★ 3.0 Tastefully YoursRated ★ 3.0