Movies
Ratings
33
Hidden FiguresRated ★ 5.0
OasisRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 2.5
Mean GirlsRated ★ 2.0
The PostRated ★ 4.0
In a HeartbeatRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
CracksRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
Soul MateRated ★ 5.0
JaneRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5