Titles you rated
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 4.0
A Street Cat Named BobRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0