Titles you rated
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 3.5
Alien WorldsRated ★ 2.5
Our OceansRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
My Home HeroRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 3.5
Go! Go! Loser Ranger!Rated ★ 2.5
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Street Food: Latin AmericaRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 4.0
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Dr. StoneRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 2.5
How to Sell Drugs Online (Fast)Rated ★ 3.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0