Titles you rated
ChappieRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 4.5
ChronicleRated ★ 3.0
ShameRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
PenelopeRated ★ 2.5
Friends with BenefitsRated ★ 2.5
No Strings AttachedRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 4.5
InsidiousRated ★ 3.5