Movies
Ratings
322
The Boss BabyRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
InsaneRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
TedRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 4.0