Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
JulesRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Kraven the HunterRated ★ 1.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
John CarterRated ★ 1.5
Hit ManRated ★ 3.0
Love Wind Love SongRated ★ 5.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 2.5- CabrioletRated ★ 0.5
The IrishmanRated ★ 4.0