Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
The GentlemenRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
Desperate Mr. XRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Girls' Generation 1979Rated ★ 4.0
The Outstanding WomanRated ★ 4.0
School 2017Rated ★ 4.0
EntourageRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0- DamoRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0- Roller coaster 3Rated ★ 3.0
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.5
- ポケットモンスターRated ★ 4.0
- War of MoneyRated ★ 4.5