Movies
Ratings
51
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0
A Serious ManRated ★ 1.0
Collage of Our LivesRated ★ 2.0
Anger ManagementRated ★ 2.5
TransformersRated ★ 5.0
Sisters on the RoadRated ★ 2.0
The Gingko BedRated ★ 2.0
ShortbusRated ★ 1.5
The AvengersRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.5
Roman HolidayRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
ShutterRated ★ 5.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5