Titles you rated
This Means WarRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Shoot Me in the HeartRated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0