Titles you rated
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 5.0
Goblin SlayerRated ★ 4.0- Black BulletRated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 5.0
Asobi AsobaseRated ★ 5.0
Princess PrincipalRated ★ 3.0
BarakamonRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 5.0
Fafner ExodusRated ★ 5.0
Fafner in the Azure: Dead AggressorRated ★ 5.0
A Place Further Than the UniverseRated ★ 5.0- Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0