Movies
Ratings
723
The BrutalistRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
The Nature of LoveRated ★ 2.0
Love Lies BleedingRated ★ 3.5
Under the Tuscan SunRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
All the Beauty and the BloodshedRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 5.0
National Theatre Live: FleabagRated ★ 4.5
Evil Does Not ExistRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
No BearsRated ★ 3.5
Trevor Noah: Where Was IRated ★ 4.5
RashomonRated ★ 3.0
TarRated ★ 4.0
Yellow Door: ′90s Lo-fi Film ClubRated ★ 3.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.0