Movies
Ratings
1003
A Bold FamilyRated ★ 1.5
The RestlessRated ★ 0.5
Shoot 'Em UpRated ★ 2.5
Underground RendezvousRated ★ 1.5
The FacultyRated ★ 4.0
Speed RacerRated ★ 3.0
A Tale of Legendary LibidoRated ★ 0.5
Ghost ShipRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.0- Almost CheRated ★ 0.5
Sea FogRated ★ 4.0
Sucker PunchRated ★ 2.0
When I Turned NineRated ★ 3.0
TMNTRated ★ 2.0
Doomsday BookRated ★ 1.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 1.5
Green LanternRated ★ 2.5
PredatorsRated ★ 3.0
Samaritan GirlRated ★ 2.5
The HappeningRated ★ 2.5