Titles you rated
Lost HighwayRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Free SoloRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 2.0
The Hidden FaceRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
The VisitRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.5