Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
PossessionRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 4.5
Mirrors No. 3Rated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Band of OutsidersRated ★ 4.0
The Married WomanRated ★ 3.5
The Legend Of The Holy DrinkerRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0