Titles you rated
Shop of the LampRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 0.5- 하트페어링Rated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Shangri-La FrontierRated ★ 4.0- Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 0.5
Tokyo RevengersRated ★ 0.5
Tokyo RevengersRated ★ 0.5
Tsukimichi -Moonlit Fantasy- Season 2Rated ★ 4.0
Tsukimichi -Moonlit Fantasy-Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Mushoku Tensei II: Jobless Reincarnation Part 2Rated ★ 4.0