Movies
Ratings
138 The Lego MovieRated ★ 3.0 The Lego MovieRated ★ 3.0
 Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0 Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
 My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0 My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
 Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5 Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
 The InternRated ★ 4.0 The InternRated ★ 4.0
 The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0 The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
 AlwaysRated ★ 3.0 AlwaysRated ★ 3.0
 My Little BrideRated ★ 2.0 My Little BrideRated ★ 2.0
 ChefRated ★ 4.0 ChefRated ★ 4.0
 Man in LoveRated ★ 3.0 Man in LoveRated ★ 3.0
 X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5 X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
 WhiplashRated ★ 2.0 WhiplashRated ★ 2.0
 Bring It OnRated ★ 4.0 Bring It OnRated ★ 4.0
 WaterboysRated ★ 4.0 WaterboysRated ★ 4.0
 Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5 Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
 Hi! Dharma!Rated ★ 3.5 Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
 SunnyRated ★ 3.0 SunnyRated ★ 3.0
 My Wife Got MarriedRated ★ 3.5 My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
 He's on DutyRated ★ 3.5 He's on DutyRated ★ 3.5
 Wolf ChildrenRated ★ 4.0 Wolf ChildrenRated ★ 4.0