Titles you rated
The Passion of the ChristRated ★ 2.5
All for the WinnerRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.5
Rules of the GameRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 2.5
MossRated ★ 2.0
HeatRated ★ 3.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
Closer to HeavenRated ★ 2.5
Fast & FuriousRated ★ 3.0
Il MareRated ★ 3.0
Wet DreamsRated ★ 1.5
The FighterRated ★ 3.0
Death Becomes HerRated ★ 2.5
WatchmenRated ★ 2.5- The ScamRated ★ 2.0
CliffhangerRated ★ 3.0
AtonementRated ★ 2.5
MapadoRated ★ 2.5
8 MileRated ★ 3.5