Movies
Ratings
163
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
SabrinaRated ★ 4.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.5
CluelessRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.5
What a Girl WantsRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0