Movies
Ratings
183
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
The MimicRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0