Movies
Ratings
15
New WorldRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
August RushRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 5.0