Movies
Ratings
725
ChronicleRated ★ 4.0
One-LineRated ★ 0.5
MommyRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 2.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
MasterRated ★ 0.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
3 Days to KillRated ★ 3.0
The Case of Itaewon HomicideRated ★ 3.0
TimeRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
Mechanic: ResurrectionRated ★ 3.5
The ShallowsRated ★ 3.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Doomsday BookRated ★ 0.5
GodzillaRated ★ 2.0