Movies
Ratings
1642
Lucky Chan-silRated ★ 3.0
TenetRated ★ 5.0
The Good DinosaurRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 2.0
Swing KidsRated ★ 2.0
Door LockRated ★ 2.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 3.5
Stand by MeRated ★ 5.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
G.I. JaneRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.0
WaterworldRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 4.5
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5