Movies
Ratings
779
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.0
Primal FearRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Naked Gun 33 1/3: The Final InsultRated ★ 2.5
The FirmRated ★ 2.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.5
Ocean WavesRated ★ 3.0
Once Upon a Time in the WestRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
The FabelmansRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0