Movies
Ratings
151
May 18Rated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 2.5
BlindRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Music and LyricsRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
To the Forest of Firefly LightsRated ★ 3.0
The EmploymentRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0- The CureRated ★ 4.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0