Movies
Ratings
1584
CarameloRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
BarbarianRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Orphan: First KillRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.0
The Old Guard 2Rated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
BrickRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
Blade of the ImmortalRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0