Series
Ratings
422
Last Samurai StandingRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Try: A Miracle in UsRated ★ 2.5
The Great Escape 4Rated ★ 3.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 3.0
The Great Escape 2Rated ★ 3.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
To Your EternityRated ★ 4.5
OnimushaRated ★ 3.0
Final DraftRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5- Rumic Theater: Mermaid's ForestRated ★ 3.5