Movies
Ratings
18
Notting HillRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0